Biblická skupinka Ostrava

O skupince:

Ostravská skupinka je službou BSK Kroměříž. V tuto chvíli je zaměřená především na službu lidem, kteří z této oblasti věrně dojíždí do našeho sboru. Je to způsob, jak se chceme starat o tyto bratry a sestry. Momentálně systematicky procházíme základy křesťanské víry (témata jako: Písmo, osoba Krista, evangelium, modlitba, církev, atd.).


Skupinka také existuje k tomu, aby mohla zasáhnout lidi z okolí, kteří můžou přicházet a setkat se s Kristem. Modlíme se a doufáme, že s Boží pomocí bude tato skupinka v budoucnu tvořit základ pro nový sbor v Ostravě.

Kdy:

Setkáváme se zpravidla v úterý od 18:30.

Kde:

Štramberská 2871/47, Ostrava – Mariánské Hory

Pozvání:

Pokud jsou pro vás tyto skupinky časově dostupné, rádi bychom vás tímto srdečně pozvali, abyste se zúčastnili tohoto společenství a vydali se společně s námi za naším Pánem a zachráncem, Ježíšem Kristem.* Pokud byste se chtěli zúčastnit, dejte nám, prosím, dopředu vědět na níže uvedený email, abychom vám mohli potvrdit, zdali se skupinka daný týden koná.

* Chtěli bychom zdůraznit, že tato skupinka nemá za cíl přilákat či odvádět věřící z jiných, zdravě fungujících, církevních společenství v okolí.

Kontakt:

správce skupinky: Alois Klepáček, email: remusklepacek@gmail.com tel: 773 630 323

místní kontakt: Ondřej Kutý, email: onkuty@seznam.cz tel: 739 121 793

 

 

Těšíme se na Vás! 🙂